WE4UA

Політика конфіденційності 

 

Останнє оновлення: 24.03.2022 року

 

Ця Політика конфіденційності описує нашу політику та процедури щодо збору, використання та розголошення Вашої інформації під час використання Сервісу та розповідає Вам про Ваші права на конфіденційність та про те, як закон захищає Вас.

Ми використовуємо Ваші персональні дані для надання та покращення Сервісу. Використовуючи Сервіс, Ви погоджуєтеся на збір та використання інформації відповідно до цієї Політики конфіденційності.

 

Тлумачення та визначення

Інтерпретація

Слова, початкова літера яких пишеться з великої, мають значення, визначені за наступних умов. Наведені нижче визначення мають однакове значення незалежно від того, чи з’являються вони в однині чи в множині.

Визначення

Для цілей цієї Політики конфіденційності:

 • Волонтерський рух (у цій Угоді іменована «Ми», «Компанія», «Нас» або «Наш») посилається на веб-сайт WE4UA.com
 • Контролер даних означає Волонтерський рух, який самостійно або спільно з іншими визначає цілі та засоби обробки персональних даних.
 • Пристрій означає будь-який пристрій, який може отримати доступ до Сервісу, наприклад комп’ютер, мобільний телефон або цифровий планшет.
 • Персональні дані – це будь-яка інформація, яка стосується ідентифікованої особи або особи, яку можна ідентифікувати.
 • Сервіс відноситься до Веб-сайту.
 • Постачальник сервісу – будь-яка фізична або юридична особа, яка обробляє дані від імені Компанії. Це стосується сторонніх компаній або осіб, які найняті Компанією для надання послуг, надання Сервісу від імені Компанії, надання послуг, пов’язаних із Сервісом, або надання допомоги Компанії в аналізі використання Сервісу. 
 •  Дані про використання — це дані, зібрані автоматично, створені в результаті використання Сервісу або з самої інфраструктури Сервісу (наприклад, тривалість відвідування сторінки).
 • Ви означає фізичну особу, яка отримує доступ до Сервісу або використовує його, або компанію чи іншу юридичну особу, від імені якої така особа отримує доступ до Сервісу або використовує його, залежно від обставин.Збір та використання ваших персональних даних

 

Типи зібраних даних

Персональні дані

Під час використання нашого Сервісу ми можемо попросити вас надати нам певну особисту інформацію, яку можна використовувати, щоб зв’язатися з вами або ідентифікувати вас. 

 

Дані про використання

Дані про використання збираються автоматично під час використання Сервісу.

 

Використання ваших персональних даних

Компанія може використовувати Персональні дані для таких цілей:

 • Для надання та підтримки нашого Сервісу, в тому числі для моніторингу використання нашого Сервісу.
 • Щоб зв’язатися з вами: щоб зв’язатися з вами електронною поштою, телефонними дзвінками, SMS або іншими еквівалентними формами електронного зв’язку, наприклад, push-повідомлення мобільного додатка щодо оновлень або інформаційних повідомлень, пов’язаних з функціональними можливостями, продуктами або контрактними послугами, включаючи оновлення безпеки, коли це необхідно або розумно для їх виконання.
 • Щоб надавати вам новини, та загальну інформацію про нас.
 • Для інших цілей: ми можемо використовувати вашу інформацію для інших цілей, таких як аналіз даних, а також для оцінки та покращення наших Сервісів, та вашого досвіду.

 

Ми можемо передавати вашу особисту інформацію в таких ситуаціях:

 • З постачальниками Сервісу: ми можемо передавати вашу особисту інформацію користувачам сервісу для моніторингу та аналізу використання нашого Сервісу, зв’язку з вами.
 • З афілійованими особами: ми можемо поділитися вашою інформацією з нашими філіями, і в цьому випадку ми вимагатимемо від цих філій дотримання цієї Політики конфіденційності. 
 • З іншими користувачами: коли ви ділитеся особистою інформацією або іншим чином взаємодієте з іншими користувачами в публічних місцях, таку інформацію можуть переглядати всі користувачі та розповсюджувати її за межами.
 • З вашої згоди : ми можемо розкривати вашу особисту інформацію для будь-яких інших цілей з вашої згоди.

 

Збереження ваших персональних даних

Компанія буде зберігати Ваші Персональні дані лише стільки, скільки це необхідно для цілей, визначених у цій Політиці конфіденційності. Ми будемо зберігати та використовувати Ваші персональні дані в обсязі, необхідному для виконання наших юридичних зобов’язань (наприклад, якщо ми зобов’язані зберігати ваші дані відповідно до чинного законодавства), вирішуватимемо суперечки та забезпечуватиме дотримання наших юридичних угод і політик.

Компанія також зберігатиме Дані про використання для цілей внутрішнього аналізу. Дані про використання, як правило, зберігаються протягом більш короткого періоду часу, за винятком випадків, коли ці дані використовуються для посилення безпеки або для покращення функціональності Нашого Сервісу, або якщо ми за законом зобов’язані зберігати ці дані протягом більш тривалого періоду часу.

 

Передача ваших персональних даних

Ваша інформація, включаючи Персональні дані, обробляється в офісах Компанії та в будь-яких інших місцях, де знаходяться сторони, які беруть участь в обробці. Ваша згода на цю Політику конфіденційності з подальшим наданням такої інформації означає вашу згоду на таку передачу.

Компанія вживе всіх необхідних заходів, щоб гарантувати, що Ваші дані обробляються безпечно та відповідно до цієї Політики конфіденційності, і жодна передача Ваших персональних даних не здійснюватиметься організації чи країні, якщо не буде запроваджено належний контроль, включаючи безпеку Ваших даних та інша особиста інформація.Розкриття ваших персональних даних

Правозастосування

За певних обставин від Компанії може знадобитися розкрити Ваші Персональні дані, якщо цього вимагає закон або у відповідь на дійсні запити державних органів (наприклад, суду чи урядової установи).

 

Інші вимоги законодавства

Компанія може розкривати Ваші Персональні дані, сумлінно вважаючи, що такі дії необхідні для:

 • Виконання юридичних зобов’язань
 • Захист і захист прав або власності Компанії
 • Запобігання або розслідування можливих неправомірних дій, пов’язаних із Сервісом
 • Захист особистої безпеки Користувачів Сервісу або населення
 • Захист від юридичної відповідальності

 

Безпека ваших персональних даних

Безпека ваших персональних даних важлива для нас, але пам’ятайте, що жоден спосіб передачі через Інтернет або спосіб електронного зберігання не є на 100% безпечним. Хоча ми прагнемо використовувати комерційно прийнятні засоби для захисту ваших персональних даних, ми не можемо гарантувати їх абсолютну безпеку.

 

Правова основа для обробки персональних даних 

Ми можемо обробляти Персональні дані за таких умов:

 • Згода: Ви дали свою згоду на обробку Персональних даних для однієї або кількох конкретних цілей.
 • Юридичні зобов’язання: Обробка Персональних даних необхідна для виконання юридичних зобов’язань, на які покладається Компанія.
 • Життєво важливі інтереси: Обробка персональних даних необхідна для захисту Ваших життєво важливих інтересів або іншої фізичної особи.
 • Громадські інтереси: Обробка персональних даних пов’язана із завданням, яке виконується в суспільних інтересах або під час виконання службових повноважень, наданих Компанії.
 • Законні інтереси: Обробка персональних даних необхідна для цілей законних інтересів, які переслідує Компанія.

У будь-якому випадку, Компанія з радістю допоможе роз’яснити конкретну правову основу, яка застосовується до обробки, і, зокрема, чи є надання Персональних даних законодавчою чи договірною вимогою, або вимогою, необхідною для укладення договору.Ваші права 

Компанія зобов’язується поважати конфіденційність Ваших персональних даних і гарантувати, що Ви зможете реалізувати свої права.

 

Ви маєте право відповідно до цієї Політики конфіденційності на:

 • Запит на доступ до ваших персональних даних. Право на доступ, оновлення або видалення інформації, яку ми маємо про вас. Коли це можливо, ви можете отримати доступ, оновити або подати запит на видалення ваших персональних даних безпосередньо в розділі налаштувань вашого облікового запису. Якщо ви не можете виконати ці дії самостійно, зв’яжіться з нами, щоб допомогти Вам. Це також дозволяє вам отримати копію персональних даних, які ми зберігаємо про вас.
 • Запит на виправлення Персональних даних, які ми зберігаємо про вас. Ви маєте право виправити будь-яку неповну або неточну інформацію, яку ми зберігаємо про вас.
 • Заперечення проти обробки Ваших персональних даних. Це право існує, коли ми покладаємось на законний інтерес як на юридичну основу для нашої обробки, і є щось у вашій конкретній ситуації, що змушує вас заперечити проти нашої обробки ваших персональних даних на цій підставі. 
 • Подати запит на видалення Ваших Персональних даних. Ви маєте право попросити нас видалити або видалити Персональні дані, якщо для нас немає вагомих причин продовжувати їх обробку.
 • Відкликати свою згоду. Ви маєте право відкликати свою згоду на використання ваших Персональних даних. Якщо ви відкликаєте свою згоду, ми не зможемо надати вам доступ до певних функцій Сервісу.Реалізація ваших прав на захист даних 

Ви можете скористатися своїми правами на доступ, виправлення, скасування та заперечення, зв’язавшись з нами. Зверніть увагу, що ми можемо попросити Вас підтвердити свою особу, перш ніж відповідати на такі запити. Якщо ви зробите запит, ми постараємося якнайшвидше відповісти вам.

Ви маєте право поскаржитися в орган із захисту даних щодо збору та використання нами ваших персональних даних. 

Конфіденційність дітей

Наш Сервіс не стосується осіб віком до 13 років. Ми свідомо не збираємо особисту інформацію від осіб, які не досягли 13 років. Якщо ви є батьком або опікуном і вам відомо, що ваша дитина надала нам персональні дані, будь ласка зв’яжіться з нами. Якщо нам стане відомо, що ми збирали персональні дані від будь-кого віком до 13 років без підтвердження згоди батьків, ми вживаємо заходів для видалення цієї інформації з наших серверів.

Якщо нам потрібно покладатися на згоду як на юридичну основу для обробки вашої інформації, а ваша країна вимагає згоди одного з батьків, ми можемо вимагати згоди ваших батьків, перш ніж збирати та використовувати цю інформацію.Посилання на інші веб-сайти

Наш Сервіс може містити посилання на інші веб-сайти, які не керуються нами. Якщо ви натиснете посилання третьої сторони, ви будете перенаправлені на сайт цієї третьої сторони. Ми настійно радимо Вам ознайомитися з Політикою конфіденційності кожного сайту, який Ви відвідуєте.

Ми не контролюємо й не несемо відповідальності за вміст, політику конфіденційності чи практику будь-яких сторонніх сайтів чи служб.

 

Зміни до цієї Політики конфіденційності

Ми можемо час від часу оновлювати нашу політику конфіденційності. Ми повідомимо Вас про будь-які зміни, опублікувавши нову Політику конфіденційності на цій сторінці.

Ми повідомимо вас електронною поштою та/або помітним сповіщенням про Наш Сервіс до того, як зміни набудуть чинності, і оновимо дату «Останнє оновлення» у верхній частині цієї Політики конфіденційності.

Рекомендуємо періодично переглядати цю Політику конфіденційності на предмет будь-яких змін. Зміни до цієї Політики конфіденційності вступають в силу з моменту їх розміщення на цій сторінці.

 

Зв’яжіться з нами

Якщо у вас виникли запитання щодо цієї Політики конфіденційності, ви можете зв’язатися з нами:

 • Відвідавши цю сторінку на нашому веб-сайті: WE4UA.COM