WE4UA

Отримай безкоштовну юридичну консультацію

Оберіть країну і послугу та отримай допомогу

Дивіться відео про нашу організацію

Форма для запиту щодо оформлення документів

1. Заповніть Заявку про допомогу в оформленні документів (наводиться нижче). Надайте більш детальну інформацію про Вашу потребу в документах.

2. За Вашою заявкою ми також сформуємо запит про допомогу в оформленні документів адвокату, який проживає в країні вашого перебування (та за можливості у тому ж самому місті)

3. Адвокат отримає електронний лист з вашим запитом, опрацює його та надасть Вам відповідні консультації.

4. Адвокат зв’яжеться з Вами безпосередньо або через наш сайт електронною поштою або WhatsApp\Telegram (чи за допомогою іншого месенджера), і Ви зможете обговорити деталі.

5. При необхідності Ви зможете домовитись про зустріч із адвокатом для з’ясування всіх необхідних питань та надання відповідних документів.

Бережіть себе та залишайтесь у безпеці

Команда #WE4UA
  *обов’язкові поля для заповнення

  ** у вказаних полях просимо повно і конкретно описати ситуацію, проблему та питання, для можливості повного і швидкого надання Відповіді на Ваше питання.

  З метою більш повного надання консультації, просимо надати всі можливі документи, які стосуються проблеми (наприклад копія відмови державного органу, копії довідок тощо)
  Примітки:

  • У випадку, якщо питання буде сформовано не коректно чи не повно описано ситуацію і проблему, наші юристи-волонтери не зможуть надати Вам допомогу та не зможуть перенаправити Ваше питання юристу-волонтеру країни в якій Ви на даний час знаходитеся.
  • Консультації надаються від 24 до 48 годин та в порядку черговості їх надходження.